Ateca
Design
Mehr anzeigen

Cili është destinacioni i radhës?

Bota nuk qëndron në vend. Dhe as ju. Çdo sfidë është një mundësi për të provuar diçka të re. Jini kuriozë. Vazhdoni të ecni përpara.

Është mënyra se si ne jetojmë. SEAT është një markë e lindur në Barcelonë. Frymëzuar nga ngjyrat dhe ndriçimi. Vënë në jetë nga energjia krijuese dhe optimizmi. Ne jemi këtu për t'ua bërë më të thjeshtë që të shkojmë atje ku ju dëshironi. Pra, ku do të shkojmë?

Dizajn i Jashtëm

Përmes qytetit me stil

Çdo linjë dizajni individual kontribuon në një pamje të pagabueshme të jashtme, dhe me një stil unik.

Ndriçimi i Brëndshëm

Magjepsëse

Zgjidhni midis 8 efekteve të ndryshme të ngjyrave, shkëlqimin e të cilave mund ta rregulloni sipas dëshirës.

NDRYSHO NGJYRËN
Ndriçimi i Ambientit

Ngjyra magjepsëse

Pavarësisht nëse është një udhëtim në punë ose një shëtitje familjare, falë ndriçimit shumëngjyrësh të ambientit, ju mund të shijoni gjithmonë një atmosferë të përshtatshme. Zgjidhni midis 8 efekteve të ndryshme ngjyrash, ndriçimin e të cilave mund ta rregulloni sipas dëshirës.

NDRYSHO NGJYRËN
Ngjyrat e jashtme

9 ngjyra për të zgjedhur

Andere
Alaska e Bardhë
Optional in:
, ,
Blu energjike
Standard in:
, , ,
Llava Blu
Optional in:
, ,
E kuqe kadife
Standard in:
, , ,
Gri Graniti
Optional in:
, , ,
Refleks Argjendi
Optional in:
, ,
Kafe magnetike
Optional in:
, ,
Pantera e Zezë
Optional in:
, ,
E zezë Crystal
Optional in:
Nevada e bardhë
Optional in:
, , ,
Rrota Aliazh

Elegance Dinamike

Jepni elegancën tuaj dinamike SEAT Ateca: falë rrotave sportive të aliazhit nga 16" deri në 19".

17"-ALUFELGE "ALEJANDRO"

Standard in:
Style

17"-ALUFELGE" DIEGO"

Optional in:
Style

18"-ALUFELGE "TIAGO"

Standard in:
Xcellence

18" ALUFELGE COSMO GREY

Standard in:
Reference

18"-ALUFELGE "PABLO"

Optional in:
Xcellence

18"-ALUFELGE "FR"

Standard in:
FR

19"-ALUFELGE "CARLOS"

Optional in:
Xcellence

19"-ALUFELGE "EXCLUSIVE"

Optional in:
FR

19"-ALUFELGE Glossy Black

Standard in:
Reference

17"-ALUFELGE "ALEJANDRO"

Standard in:
Style

17"-ALUFELGE" DIEGO"

Optional in:
Style

18"-ALUFELGE "TIAGO"

Standard in:
Xcellence

18" ALUFELGE COSMO GREY

Standard in:
Reference

18"-ALUFELGE "PABLO"

Optional in:
Xcellence

18"-ALUFELGE "FR"

Standard in:
FR

19"-ALUFELGE "CARLOS"

Optional in:
Xcellence

19"-ALUFELGE "EXCLUSIVE"

Optional in:
FR

19"-ALUFELGE Glossy Black

Standard in:
Reference
Dizajni FR

Një dinamikë e re.

SEAT Ateca FR sjell gjithçka në fokus. Çdo ditë.

Profilet e drejtimit të SEAT.

Bëhuni zgjedhës.

Rota exclusive 19″.

Katër në dysheme.

Hyrja LED me ndriçim.

Detaje që bien në sy.

timon Sportiv.

Fuqi e pastër në duart tuaja.

Xcellence

Ndjeni Cilësinë

Me SEAT Ateca do të shijoni Luksin e përditshëm një nivel më të lartë përshtatjeje .

Cilësi e brëndëshme sa më të lartë.

Ndjenja e shtëpisë larg shtëpisë.

Hapësirë.

Hapësirë më shumë se thelbësore.

Sedilje lëkure.

Prekje lëkure.

Kabinë dixhitale.

Çdo gjë në vendin e vet.

KOMFORT

Ndjeni Cilësinë

Për pjesën e brendshme të SEAT Ateca përdoren vetëm materiale të cilësisë së lartë. Vëmendje i kushtohet edhe detajeve më të vogla për të harmonizuar të gjithë dizajnin e brendshëm.

KOMFORT

Ndjeni Cilësinë

Për pjesën e brendshme të SEAT Ateca përdoren vetëm materiale të cilësisë së lartë. Vëmendje i kushtohet edhe detajeve më të vogla për të harmonizuar të gjithë dizajnin e brendshëm.

Andere
Pëlhurë e zezë/gri
Standard in:
Pëlhurë Blu/E zezë
Standard in:
Alcantara e zezë
Standard in:
Lëkurë e zezë
Optional in:
,
Alcantara e zezë me qepje të kuqe
Standard in:
Lëkurë e zezë me qepje të kuqe
Optional in: