5
Vite garanci *
në të gjitha modelet
SEAT

SEAT

Ibiza

Të gjithë miqtë e mi

Të gjithë miqtë e mi

Përshpejtimi (0-100 km/h)
8.2 s
Teknologjia
LED të plotë dhe Audio Beats
SEAT Ibiza
Siguron një pamje spektakolare

Ftoni miqtë tuaj, krijoni listën e preferuar të këngëve dhe udhëtoni me stil!

Pikat kryesore

Trendi, kompakt dhe plotësisht i lidhur. SEAT Ibiza ofron atmosferë të mirë.

Teknologji
Kabinë dixhitale PLUS

Personalizoni ekranin plotësisht dixhital me një përzgjedhje të të dhënave të udhëtimit, hartave, muzikës dhe më shumë.

Dizajn
LED të plota dhe sistem aerodinamik me ndriçim

Ndizni festën me fenerët e plotë LED të projektuar rishtazi.

Sicherheit
eCall service

Me eCall dërgoni vendndodhjen tuaj dhe të dhënat e automjetit direkt tek shërbimet e urgjencës.

Lidhshmëria
SEAT CONNECT

Vendet e preferuara, këngët më të mira dhe rrugët më të mira. Shijoni aksesin në distancë nga kudo me aplikacionin SEAT CONNECT.

Dizajni

Plotësisht në trend me linja të mprehta dhe kthesa dinamike që ju frymëzojnë.

Dizajni i jashtëm

Një pamje e jashtme e guximshme që përputhet me energjinë tuaj. Lëvizni në jetë me ritëm të pafund falë dizajnit elegant, disqeve prej alumini 18” dhe 100% Eco-LED.

Disqe 18'' me aliazh të lehtë "FR Design"

Fenerët LED "HIGH" & dritat e pasme LED

Tavan panoramik

Mbulesa të integruara të shkarkimit.

Dizajn

Gjeni stilin tuaj me mbulesat e duhura të sediljeve dhe ndenjat e ndriçuara që përshtaten me disponimin tuaj.

Dizajn i brendshem
Me timonin shumëfunksional e keni gjithmonë muzikën në dorë. Optimizoni stilin tuaj me një përfundim lëkure.

Sedilje sportive në ngjyrë blu/e zezë

Timoni ergonomik me shumë funksione

Dyshemeja e sheshtë e pasme e bagazhit/ngarkesës

Sistemi i navigimit

Teknologji & Komfort

Me më shumë rehati dhe teknologji të përmirësuar për ta bërë një festë të vërtetë kalimin e kohës me miqtë tuaj në SEAT Ibiza.

Sistemi i zërit BeatsAudio™

Të bën të buzëqeshësh në të gjithë fytyrën. Bëjini pasagjerët tuaj të lumtur me muzikën që duan, e transmetuar në cilësi të lartë nëpërmjet sistemit të fuqishëm të zërit BeatsAudio™.

Ekran me prekje 9.2 inç

Gjithçka me një shikim. Ekrani i ri me prekje lundruese 9,2” është projektuar për të qenë gjithmonë në vijën tuaj të shikimit, duke përmirësuar ergonominë, sigurinë dhe kënaqësinë e përgjithshme të drejtimit.

Kamera e pasme

Manovroni me lehtësi. Në ekranin me prekje të SEAT Ibiza tuaj, kamera e lëvizjes mbrapa ju jep një pamje të qartë të asaj që keni pas jush, në mënyrë që të mund të ktheheni në mënyrë të sigurtë dhe të dilni nga hapësirat e parkimit.

Full Link

Sinkronizoni SEAT Ibiza tuaj direkt me telefonin inteligjent. Me teknologjinë Full Link, mund të shijoni muzikën tuaj të preferuar sapo të hyni.

Zbuloni teknologjinë SEAT Full Link

Siguria

Vazhdoni të udhëtoni rehat. SEAT Ibiza është e pajisur me asistentë inovativë të sigurisë, kështu që ju mund të përqendroheni tek argëtimi.

Asistent për mbajtjen e korsisë

Udhëtoni me fokus në sigurinë tuaj. Ndihma për mbajtjen e korsisë siguron që të qëndroni brenda shenjave të korsisë kur përdorni ACC.

Side Assist

Sensorët e përparme, anësore dhe të pasme të SEAT Ibiza monitorojnë pikat e verbërta, duke ju dhënë një alarm vizual nëse mund të humbisni diçka.

Njohja e shenjave të trafikut.

Njohja e shenjave të trafikut tregon kufijtë e shpejtësisë dhe asnjë zonë parakalimi direkt në kabinën tuaj dixhitale të SEAT, në mënyrë që të mos humbisni asgjë.

Ndihmë gjatë udhëtimit (Travel Assist)

Shkoni me rrjedhën. Travel Assist monitoron udhëtimin tuaj dhe ju mban në mënyrë autonome me shpejtësinë e duhur për një udhëtim më të lehtë.

SEAT CONNECT

Nga veçoritë e sigurisë deri te aksesi në distancë te info-argëtimi në internet, SEAT CONNECT e bën realitet aksesin inteligjent në SEAT Ibiza tuaj.

Siguria dhe Shërbimi

Jua bën jetën më të lehtë. Shijoni qetësinë e të qëndruarit plotësisht të lidhur dhe duke pasur akses në shërbime si asistenca në rrugë për t'ju ndihmuar kudo që të jeni. Ose planifikimi i shërbimit, nëse duhet të organizoni një takim kontrolli me konsulentin tuaj.

Akses në distancë

Qëndroni të lidhur me SEAT Ibiza kudo që të jeni. Bllokoje dhe zhbllokoje, kontrollo pozicionin e parkimit ose madje shiko statusin e automjetit tënd, të gjitha direkt nga smartfoni juaj.

Infoargëtim në internet

Përfitoni sa më shumë nga SEAT Ibiza juaj me SEAT CONNECT. Një shërbim plotësisht i lidhur që ju ofron një gamë të gjerë funksionesh në internet: nga navigimi në kohë reale dhe kontrolli natyror i zërit deri te shërbimet më të mira të transmetimit si Apple Music™ dhe Tidal™.

SEAT CONNECT App

Aplikacioni SEAT CONNECT ju jep akses të shpejtë dhe të lehtë në të gjitha shërbimet e ofruara SEAT CONNECT, kështu që ju mund të kontrolloni SEAT Ibiza tuaj në çdo kohë dhe nga kudo.

Qasja në distancë dhe shërbimet e info-argëtimit në internet përfshijnë një periudhë prove falas prej një viti nga regjistrimi fillestar. Pas kësaj periudhe, do t'ju duhet të rinovoni shërbimin për të vazhduar përdorimin e shërbimeve.

Aksesorë

SEAT Ibiza është gati për çdo gjë. Ju vendosni se çfarë të bëni me të. Zbuloni një përzgjedhje aksesorësh të krijuar posaçërisht për SEAT Ibiza-n tuaj.

Difuzori i pasmë

Përmirësoni rrjedhën tuaj dhe maksimizoni pamjen me një shpërndarës të pasmë të integruar në mënyrë aerodinamike në ngjyrë argjendi elegant.

Organizator i trungut

Përshtatur në mënyrë perfekte me panelin e dyshemesë, organizatori i bagazhit ka shufra teleskopike për të mbajtur gjithçka në vend.

Hapësirë për sërf

Kjo hapësirë përputhet me formën e bordit suaj për ta mbajtur atë të sigurt, duke e bërë goditjen e valëve spontane një ëndërr të qetë.

Astar gjysëm i ngurtë

Mbroni bagazhin e SEAT Ibiza tuaj nga konsumimi me këtë astar të qëndrueshëm të bagazhit.

Pedale alumini

Përmirësoni kapjen dhe shtoni një prekje sportive në udhëtimin tuaj me këto pedale prej çeliku inoks me gomë që nuk rrëshqet.

 • Bëje në mënyrën tënde

  Aksesorë SEAT Ibiza

  SEAT Ibiza juaj i ri ofron një sërë aksesorësh shtesë dhe zgjidhje transporti për t'ju ndihmuar të planifikoni udhëtimin tuaj me lehtësi. Pavarësisht se çfarë është në axhendë, ne kemi aksesorët e duhur për ju.

 • SEAT-i uaj në duart e duhura

  Servis SEAT Ibiza

  Ne bëjmë gjithçka që mundemi për t'ju siguruar që ju të mund të shijoni gëzimin e drejtimit të një SEAT që në fillim dhe për aq kohë sa të jetë e mundur. Ne ju ofrojmë një sërë shërbimesh për t'u siguruar që jeni të përgatitur për çdo rast.

 • Bëje në mënyrën tënde

  Aksesorë SEAT Ibiza

  SEAT Ibiza juaj i ri ofron një sërë aksesorësh shtesë dhe zgjidhje transporti për t'ju ndihmuar të planifikoni udhëtimin tuaj me lehtësi. Pavarësisht se çfarë është në axhendë, ne kemi aksesorët e duhur për ju.

 • SEAT-i uaj në duart e duhura

  Servis SEAT Ibiza

  Ne bëjmë gjithçka që mundemi për t'ju siguruar që ju të mund të shijoni gëzimin e drejtimit të një SEAT që në fillim dhe për aq kohë sa të jetë e mundur. Ne ju ofrojmë një sërë shërbimesh për t'u siguruar që jeni të përgatitur për çdo rast.

Cili do të bëhet i juaji?
SEAT Ibiza juaj, stili juaj.
 • Përqendrohuni në atë që është e rëndësishme
 • Lundrimi me dhuntinë e duhur
 • Lëvizni në ritmin më të mirë
 • Rocke den sportlichen Look.
  • Makina të reja në dispozicion

  • SEAT-i juaj në duart më të mira

   Rezervo servisin

   Ne bëjmë gjithçka që mundemi për t'ju siguruar që ju të mund të shijoni gëzimin e drejtimit të një SEAT që në fillim dhe për aq kohë sa të jetë e mundur. Ne ju ofrojmë një sërë shërbimesh për t'u siguruar që jeni të përgatitur për çdo rast.

  • Makina të reja në dispozicion

  • SEAT-i juaj në duart më të mira

   Rezervo servisin

   Ne bëjmë gjithçka që mundemi për t'ju siguruar që ju të mund të shijoni gëzimin e drejtimit të një SEAT që në fillim dhe për aq kohë sa të jetë e mundur. Ne ju ofrojmë një sërë shërbimesh për t'u siguruar që jeni të përgatitur për çdo rast.